İade ve Değişim 


            Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

            Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.


Nasıl İade Yapabilirim?


            Objeicgiyim.com.tr adresinden yapılan alışverişlerinizde 
Hesabım > İade Taleplerim ‘den kısa bir form doldurarak iade ve ya değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

            Ürünü yalnızca Aras Kargo  aracılığı ile her talebiniz için bir defaya mahsus ücretsiz bir şekilde belirtmiş olduğumuz adresimize gönderebilirsiniz. 
           
          o
bjeicgiyim.com.tr adresinden almış olduğunuz ürün kullanılmamış, hasara uğratılmamış,  iç/dış etiketleri kesilmemiş olması gerekmektedir.  Talebiniz doğrultusunda ürününüz uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra iade/değişim işleminiz 10 iş günü içerisinde gerçekleşecektir. 

           
          
Farklı kargo firması ile gönderilen ürünler tarafımıza ulaşmış olsa dahi, işlem sırasına alınmayacağından iade ve değişim talebiniz gerçekleşemez.

İptal ve Değişimi Yapılamayacak Ürünler. 
            
            Silikon ürünler, külotlar, külotlu takım ürünler (örn, sütyen takımı) korseler, çıtçıtlı body gurubu,  çoraplar, aksesuar ürünleri, bikini ve mayolar,  hijyen ve sağlık koşulları dolasıyla iade ve ya değişime uygun değildir. 


İade ve Değişim Adres Bilgilerimiz.
 

Adres: Çobançeşme Mahallesi Çalışlar sokak NO: 11 Savaş İş Merkezi Yenibosna Bahçelievler/İstanbul
Obje İç Giyim | FTD TEKSTİL İML. İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ
Whatsapp Destek Hattı: 0530 124 05 86
 
Mail: destek@objeicgiyim.com.tr